5 міст, які треба побачити у Чорногорії

Ми завжди роздивляємось фото дивовижних міст нашої планети і так не часто знаємо, де саме були зроблені ці світлини. Якщо ви ще не знаєте, де провести свою відпустку «як на фото», то читайте уважно статтю та насолоджуйтесь фото незрівнянної Чорногорії:

 

1. Гірська місцевість, чисте море і незрівняні пейзажі – це неповна характеристика Бечічі. Там ви знайдете ще прекрасні пляжі, приємні кафетерії, безкінечно багато місць для фотографування та головне – там ви знайдете свій сімейний відпочинок на березі Адріатичного моря.

 

2. Герцег-Нові закохує з першого погляду – довгий променад біля моря, кафе на пляжах з живою музикою, аромати квітів та вечірні вогники по всьому узбережжі. Курорт відрізняється кількістю санаторіїв та оздоровчих комплексів. А привітні чорногорці з задоволенням розкажуть вам про старе місто та дивовижні історії про їх гірське життя.

 

 

3. Будва – цариця міст Чорногорії. Активне, запальне і яскраве місто з атмосферою свята та відпочинку. Тут відпочивають усі, хто любить міське життя з дискотеками, виром життя та цікавими смачними кафе. Але все одно, Будва – курортне місто, тому тут вся робота місцевих жителів сконцентрована на туристах.

 

 

4. Новий та Старий Бар. Це два міста, об’єднані однією назвою, однією територією і однією історією. Новий Бар – це портове місто з білосніжними яхтами та кораблями. Старий Бар – це багатовікова історія Чорногорії, прекрасний музей і туристичний оазис.

 

 

5. Святи Стефан пережив справжню трансформацію за роки існування. З рибацького села, цей острів перетворився на фешенебельний курорт з дорогими апартаментами. Головне, що уся реставрація ведеться дуже акуратно, тому зараз ви побачите ідеальні домівки та помаранчеві дахи, як у давнину.

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий