Про Нас

наша
історія

Ми почали свій шлях пізнання світу у 2010 році. Маємо досвід, злагоджену команду, надійних українських та закордонних партнерів та багаж власних кілометрів по світу.

наші
принципи

Робота має приносити задоволення, сервіс має бути бездоганним, клієнт має бути другом, подорож має бути незабутньою.

наші
партнери

Ми відповідально ставимося до вибору партнерів. Злагоджено працюємо та дружимо з українськими туристичними операторами. Ми також позиціонуємо себе приймаюча сторона в Києві.

наші
стандарти

Ми відправимо Вас в будь-яку точку планети. Детально сплануємо кожну подорож, починаючи зі зручних авіаперельотів, закінчуючи комфортним номером у готелі.

про наше агентство

about-1

Нові враження як ковток свіжого повітря, а кожна поїздка – заряд емоцій. Не важливо куди їхати: в Париж чи в Стамбул, в Єгипет чи в Камбоджу, дивитися на середньовічні замки, слухати шум моря чи пити ароматну каву в затишній кав’ярні під засніженими вершинами – все це робить нас щасливішими, дає відчуття повноти життя і створює незабутні моменти.

Кожна подорож як і людина, яка подорожує, - унікальна. Наша мета - подарувати Вам незабутні емоції з моменту, коли Ви переступили поріг нашого офісу та до завершення Вашої подорожі. Ми самі багато подорожуємо, тому знаємо як важливо, щоб все було ідеально. Ми підберемо тур, який сподобається саме Вам, враховуючи всі побажання та пропозиції.

наша команда