День захисту дітей та канікули

Як символічно, що День захисту дітей припадає на 1 червня! Так, саме сьогодні вже ніхто з дітей не встає рано і не збирається в школу, не просить у мами «Ну будь ласка, ще п’ять хвилинок». Так, літо – це найкращий час для батьків і їх малюків. Але є серйозна проблема – де відпочити з дітлахами так, щоб було все для малюків від найменшого до підлітка? Пропонуємо курорти, що створені для гарного відпочинку сімей:

1. Перша у нашому списку – Туреччина. Ми неодноразово казали, що курорти Анталії ідеально підходять для літнього відпочинку дітей. Супер-активна анімація, чисте море, пісок, гарна їжа та сотні готелів на вибір!

2. Греція може стати лідером продажів у цьому році. Бо величезна кількість ідеальних пляжів та безвізовий режим – причини популярності грецьких курортів.

3. Іспанія з Середземним узбережжям може теж похвалитися голубими прапорами та непоганою погодою весь сезон. діти обожнюють іспанський колорит і смачні страви зі свіжими соками, що будь-де можна придбати в Іспанії.

4. Звичайно, неможливо не сказати про Болгарію. Сюди туристи їдуть з дітьми кожен рік і вважають Сонячний Берег найкращим курортом для малечі.

5. Чорногорія хоч і маленька, але має потенціал сімейного курорту вже давно. Під Будвою більшість пляжів піщані, а затишні вілли вміщують великі сім’ї.

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий