Дитячий відпочинок

Дитячий відпочинок – це головна проблема для усіх батьків перед літніми канікулами. Різноманітність готелів та баз відпочинку вражає, та чи будуть там умови для дітей? Туристи з дітьми задають однакові питання, від яких залежить не тільки якість відпочинку, але і здоров’я дитини. Ми вирішили об’єднати питання та відповіді у статтю про готелі, в яких буде комфортно дітям будь-якого віку.

11225zpFsuIjRXMkPgbacwheNTof

Харчування

Надважливе питання харчування у готелях вирішується кількома методами. Перший – це вибір готелю з спеціальною дитячою концепцією. Дитяче меню та кухні для мам, за звичай, створені для піклування за дітками молодшого віку. У готелях з дитячою концепцією буває «баночне» харчування, але треба мати на увазі, що у Туреччині взагалі нема готового харчування з м’ясом для дітей. Це обумовлено температурним режимом.

ребенок

Другий варіант харчування для дітей – це особливе меню, яке ви заздалегідь просите у оператора або у представника готелю. Це надзвичайно зручно та усі готелі з радістю підуть вам на зустріч, щоб зробити відпочинок ваших дітей не тільки веселим, але і корисним.

Не забувайте, що у готелях є дитячі стільчики, у яких зручно годувати малюків. Це, як правило, безкоштовно.

Пляж та купання

Дитячі канікули на морі – це постійний контакт з водою. Завжди треба мати на увазі те, що не всі пляжі створені для дитячого відпочинку. Тому заздалегідь дізнавайтеся про зручний вхід у море, дитячий пляж, дитячі басейни та температуру води. Також важливо знати, чи підігріваються дитячі басейни, щоб ваш малюк мав змогу покупатися навіть у прохолодну погоду.

parents-child-sea2

Зазвичай, комфортним для дітей є піщаний пляж. Вхід у море повинен бути плавний, а на дні не повинно бути коралів або плит. Звичайно, це опис ідеальних умов, але  такі пляжі існують і дуже популярні серед батьків малечі. Якщо у готелю нема власного пляжу або пляж не пристосований для дітей, це часто компенсують водними атракціонами і басейнами, що теж непогано.

Номери та сон

Готелі, які приймають дітей, мають у своєму арсеналі дитячі ліжечка та додаткові ліжка або дивани, щоб малеча спала окремо. Це дуже зручно і практично. Дитячі ліжечка, як правило доставляються безкоштовно для дітей до 2 років. Усі потрібні у господарств дитячі аксесуари, такі як горщик, дитяча ванна або сходинки для чистки зубів, можна попросити на ресепшені і це, зазвичай, теж безкоштовна послуга.

pebenok-spit-s-roditeljami

Якщо у готелі немає ліфта, то треба перед заїздом попросити у агента, щоб він домовився з готелем про номер на першому-другому поверсі.

Анімація

Дуже важливо, щоб ваш малюк не сумував на відпочинку, бо ви самі не відпочинете і залишите погані враження про канікули у дитини. Обирайте готелі з активною дитячою анімацією, дитячим клубом, атракціонами та аквапарком. Іноді, батьки цілий день не бачать дітлахів, бо ті грають з аніматорами та новими друзями, що на багато цікавіше за проведення часу біля батьків з телефоном.

animation-enfant-tunisie

Плюс відпочинку у готелях з дитячою концепцією у тому, що заходи та активність персоналу дають змогу батькам відпочити та дітям набратися позитивних емоцій.

Додаткові послуги

Додатковими послугами, за які беруть плату це: няня, дитячий візок, дитячий садок, підгузки, відеоігри та симулятори. У готелях, що працюють за концепцією «все включено», дуже мало послуг, які мають додатково оплачуватись, але якщо вам потрібен особливий сервіс – будь-яка примха буде виконана.

3fiklyil385875

Відпочинок ваших дітей - це, у деякій мірі, ваші мрії та здійснення ваших дитячих бажань. Ми з радістю допомагаємо батькам, які хочуть подарувати своїм дітлахам найкраще дитинство!

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий