Готуємось до зими влітку!

Спекотні дні ще продовжують радувати українців, а ви вже думаєте про зимні свята? Саме час! Кращі курорти бронюють за довго до поїздки. Уся Європа чекає на Різдвяні веселощі та довгі вихідні. Тому, бронювання готелів починається більш ніж за пів року до запланованої дати поїздки. Основна причина - високий попит. У сезон, кожні десять хвилин, до невеликих аеропортів зимніх курортів прибувають літаки з охочими покататися на лижах або бордах. Від наймолодших спортсменів до майстрів спорту - усі хочуть стати частиною пригод у засніжених горах.

Не секрет, що туристи, які подорожують до європейських гірськолижних курортів, хочуть проводити час з комфортом та насолождуватися висококласним сервісом. Тому, ми знайшли кілька крутих зимніх курортів, що обов'язково треба протестувати у цьому сезоні.

  1. Австрія. Альпи. Тут ми можемо у один пункт додати кілька чудових курортів, що ідеально підійдуть як для новачків, так і для професіоналів. Австрія відрізняється не тільки чудовими трасами та кращими школами, але і висококласним сервісом, надійними підйомниками та неймовірними пейзажами. Так, звичайно - Альпи є Альпи - красу їх можна вихваляти довго та завзято. Але ми пропонуємо такі курорти: Кітсбюель та Серфаус. Це дуже різні курорти, як для того, хто бував у цих місцях. Кітсбюель - це дуже модне місце катання, де сервіс та траси - на високому професійному рівні. Серфаус - курорт, що створений для дітей. Тут ви знайдете найкращі школи катання на бордах та лижах. У Серфаусі "поставлять" на лижі навіть тих маленьких спортсменів, що тільки нещодавно почали ходити.
  2. Фінляндія. Луосто. Любите ідеальні траси та неторкану природу? Фінський курорт відкритий з листопада по травень! Цей курорт підійде для сімей, що люблять проводити час активно і з максимальною користю для здоров'я. Чудова природа та запашні фінські страви - це ключ до відмінного відпочинку.
  3. Польща. Закопане. Напевно, усі фанати гірськолижних видів спорту бували у Закопане. На ми повторюємо інформацію для новачків, бо як без Закопане?! Звичайно, туристів з України сіди приманюють непогані ціни та близькість до курорту. Але, давайте будемо чесними - тут гарні траси та є чим зайнятися крім катання. Сервіс, як і всій Європі - гарантуємо, а задоволення від катання ви отримаєте 100%.
  4. Румунія. Пояно Брашов. Ще не вмієте кататись, але дуже хочете? У Румунії найприємніші ціни у школах катання і крім цього - неймовірна природа! У сонячній долині вас буде вітати місцевий колорит та привітні місцеві жителі. А катання по трасам - саме задоволення. Сюди їдуть ті, хто хоче зекономити на навчанні та ті, хто не любить пафосних курортів, де більшість їде тусоватися, ніж кататися.
  5. Франція. Шамоні. Ваша друга половинка хоче потрапити до Франції, а вас не приваблює Париж? Купуйте квитки на курорт у Шамоні. Траси знаходяться на висоті 2000 м та тут ви потрапите до найдовшої траси у Альпах. Ідеальне місце для романтичної подорожі.
  6. Швейцарія. Церматт. Де ще знайти таку незрівнянну природу, як не в Швейцарії... Маленькі містечка з чистим повітрям, ідеальні траси та гарний сервіс - це відрізняє курорти у Швейцарії. Відпочинок на трасах Церматту обирають туристи, які хочуть спокійно та вдало провести свої зимні канікули, насолоджуючись гірськими пейзажами.
  7. Італія. Кортіна. Якщо ви любите невеличкі містечка біля мальовничих трас - вам сюди. У Італіх проводяться чемпіонати по зимнім видам спорту, тому особливу увагу тут приділяюсь якістю трас та сервісу. Напевно. один з кращих варіантів, якщо ви хочете стати частиною спортивного світу та знайти друзів серед професійних спортсменів, бо багато з них тренуються та відпочивають саме тут.

 

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий