Греція вже готова приймати безвіз від Українців?

Щоб відсвяткувати безвіз, пропонуємо обрати країну, у яку ви потрапите перш за все!
Починаємо марафон безвізових країн для українців!

І перша на черзі – синьоока Греція!
Країна легенд , міфів та казок. Країна безмежного моря та чистих пляжів. Греція – рай для туристів будь-якого віку, статку та інтересів. Перше, що ви повинні знати про Грецію – вам завжди буде мало однієї поїздки.

Звичайно, для Греції більш звично приймати гостей влітку. Коли усі пляжі заповнені відпочиваючими. Але для екскурсійного відпочинку краще обрати кінець квітня та початок травня. Для повного занурення у відпочинок, треба насолоджуватися усім, що може дати вам ця країна: смачна їжа, стигле вино, яскраві пейзажі, чисте повітря, древні міста, спілкування з людьми і тд.

Що можна побачити у Греції?

Нудьгувати на відпочинку у Греції не зможе ніхто. Ця країна – рай для любителів історії та довгих прогулянок по містам, які дихають міфами. Перше місто. яке обов’язково треба побачити – це Афіни. Серце і душа Греції наповнені багатьма пам’ятками культури та архітектури. Одного дня у казковому місті легенд вам буде замало!

Звичайно, Греція наповнена історичними пам’ятками, міфічними храмами та романтичними історіями. Туристу, що їде відпочивати на більш ніж тиждень, буде що робити і куди піти. Але головне, що ви можете побачити – це привітні люди та щирий інтерес до вашої персони. Бо нема нічого кращого, ніж пізнати когось з далеких берегів.

Пляжі Греції

Рекордсмен по чистим пляжам у Греції, звичайно, Крит і серед них – Балос, де об’єднуються три моря. На цьому пляжі ви побачите різноманіття кольорів води, від ніжно-блакитної до зеленої. Це особливість цієї місцевості. Також вас вразить пляж Елафонісі, де пісок має рожевий колір та ідеальний захід до води створюють кращий курорт для дітей.

Пляжі Санторіні – приклад класичної незрівняної краси Грецьких пляжів. Тут ви відпочинете душею та добре покупаєтесь, завдяки зручному входу у воду.

Усі пляжі у Греції муніципальні, тому ви можете обрати будь-який для відпочинку. Більшість з них знаходяться у бухтах, що зручно та надійно, коли вітер – скали утримують сильні пориви вітру. Самі пляжу бувають і піщані, і галічні. Що дає змогу обрати найзручніший для кожного туриста.

Харчування

Більшість готелів у Греції не працюють по концепції «все включено», але якщо ви любите куштувати страви країни, де відпочиваєте і зануритись у атмосферу Греції, то харчування по концепції «сніданок» або «сніданок+вечеря» дадуть змогу спробувати смачну їжу та напої у численних ресторанах. Харчування у готелях, як правило, не відрізняється делікатесами, тому більшість туристів куштують смашну грецьку кухню у невеличких рестораціях біля пляжу або у центрі міста курорту.

А взагалі, приїжджаючи до Греції – головне не закохатись у неї на стільки щоб не зривати усі плани та не шукати вільного місця ще на 10 ночей відпочинку))) Але і таке буває!

 

 

 

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий