Молодіжні готелі Туреччини

У сонячній Туреччині відпочивають туристи будь-якого віку та статку. Курорти країни дають змогу усім насолодитися теплим морем та сервісом готелів. Але найпопулярнішими готелями залишаються ті, що активно працюють для молодого сегменту та додають до пляжного відпочинку анімацію, дискотеки та приємну ціну, що задовольнить студентів та молоді пари. Ми пропонуємо почати обирати дати для відпочинку саме у цих готелях, бо знаємо, що там вам буде весело!

 

  1. Holiday Park Resort 5*

Готель на першій лінії у передмісті Аланії з зеленим садом та чудовою атмосферою. Тут до послуг гостей дискотека та анімація. За достатньо невеликі гроші тут може прекрасно відпочити молодь і отримати масу задоволення від чистого Середземного моря.

  1. Club Side Coast 5*

Готель на другій пляжній лінії, але це не великий мінус, бо усе, що потрібно для комфортного відпочинку є у Club Side Coast 5*. Прекрасний сервіс та веселі дискотеки створять незабутню атмосферу і відкриють для вас яскравий світ якісного відпочинку на березі Анталійського курорту.

  1. Orange County Resort Alanya 5*

Прекрасний вибір для компаній, що хочуть добре провести час та насолодитись морем. Готель на першій лінії піщаного пляжу. Orange – це сітьові готелі для молоді та сімей. Чисте море та якісний сервіс стануть основними плюсами у цьому готелі.

  1. Diamond Premium Hotel & Spa 5*

Новий готель з якісним ремонтом та мальовничим видом на море та річку знаходиться на другій лінії. Прекрасна інфраструктура, непоганий аквапарк та чудова атмосфера у готелі зроблять ваш відпочинок затишним та комфортним. Для молоді тут є усі можливі розваги: анімація, дискотека, шоу. Крім того, можна поїхати у місто у нічні клуби.

  1. Ulusoy Kemer Holiday Club 5*

Цей готель у передмісті Кемеру сподобається тим, хто любить зелені готелі з великою кількістю насаджень. Тут і сосни, і пальмі, і квіти – усе. як в саду. Корпуси розділені на різнокольорові вулиці. Ті корпуси, що знаходяться ближче до дискотеки та анімації більше підійдуть молоді, бо сімейні пари обирають тиху частину готелю подалі від моря. В Ulusoy Kemer вас порадують гучні дискотеки та дуже активна анімація, коктейлі на пляжі та смачна кава на барі.

  1. Otium Hotel Seven Seas 5*

Готелі Otium відрізняються дитячою концепцією, але і для молоді в цих готелях є чим займатися. Велика територія Otium Hotel Seven Seas 5* зручно знаходиться біля моря. Великі басейни, фонтани та зелень – головні плюси готелю. Крім денної анімаційної програми, є жива музика. дискотеки та бари. Великий пляж з численними шезлонгами теж не залишається без уваги аніматорів, тут ви можете пограти у пляжні ігри та перекусити між прийомами їжі.

  1. Eftalia Splash Resort 4*

Готелі на другій лінії – не проблема для тих, хто приїжджає за позитивними враженнями та має за мету відпочити якісно, але без переплат. Eftalia Splash Resort 4* входить до групи готелів Eftalia, які знаходяться на невеликій відстані один від одного. Особливість готелю – великий пляж, яким користуються усі готелі Eftalia поруч. Тут на пляжі і дискотеки, і бари, і ресторани. Усі гості мають можливість кататися у аквапарку на різноманітних гірках та приймати участь у активностях на пляжі.

  1. Crystal Family Resort & Spa 5*

Тут ви зможете об’єднати і пляжний спокійний відпочинок, і яскравий молодіжний. У готелі нові приємні номери, у яких ви будете бувати рідко, бо чудовий пляж та активна анімація будуть у пріоритеті. Тут є і дискотека, і бари, і прекрасний «лінивий» відпочинок. За приємні гроші ви отримаєте непоганий релакс та чудові емоції.

  1. Rixos Sungate 5*

Найтусовочний готель Анталійського узбережжя! Постійні концерти, дискотеки, вечірки та дуже активна анімація. Тут вам не дадуть сумувати. Крім того, у готелі є свій кінотеатр, спа, тренажерний зал та усі стандартні і нестандартні доповнення до вашого ідеального відпочинку. Єдине, що може вас зупинити – це ціна. Але цей готель коштує своїх грошей! За 8 днів перебування на відпочинку ви потрапите мінімум на два концерти, постійні активності відволічуть вас від усіх думок, що пов’язані з роботою та домашніми справами. Загалом, це кращий готель для молоді!

  1. Starlight Convention Centre Thalasso & Spa 5*

Добра половина людей, що їдуть у цей готель знають про величезну дискотеку з зоряним небом та круту сцену, на якій виступають відомі артисти.  Starlight – це приклад готелю, який зміг поєднати молодь з сімейними парами відпочиваючих і при цьому залишив для усіх місце для відпочинку на пляжі. У готелі ви зможете поєднати веселий відпочинок з друзями і релаксацію на пляжі і в спа.

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий