Надихаємось пригодами

У наш час, любов до подорожей передається з екранів телевізорів та завдяки інтернет-павутинню, де можна подивитися на фото з будь-якого куточку світу. Кінофільми з запаморочливі пейзажами та неймовірними історіями про мандрівників, мотивують пізнавати світ та шукати нові улюблені місця відпочинку. Та у рейтингу найпопулярніших шоу-програм, на перших місцях завжди стоять програми про навколосвітні подорожі. Ми обрали кращі передачі, що перевернуть ваше уявлення про світ:

  1. Навколо світу. Мандрівник та надзвичайно цікава особистість Михайло Кожухов подорожує по світу і тестує на собі звичне життя місцевих жителів. Те, як він ризикує заради вдалих кадрів - вражає! А у ті віддалені куточки світу, які він відвідує, скоріш за все, ви не побачите ніколи. Але дуже захопливо спостерігати за його пригодами.
  2. Вижити за будь-яку ціну. Якщо поєднати красу природи, цікавий сюжет та красеня-спецназівця, то виходить непогана передача про виживання у диких умовах. Шоу ви можете подивитися на телеканалі «Discovery Сhannel». Завжди захопливо та пізнавально.
  3. Орел і решка. Одна з найрейтинговіших передач на українському ТБ, що завдячує своєму успіху простій ідеї двох видів подорожей - бюджетна та з "золотою безлімітною карткою". Ведучі шоу подорожують по країнам, що будуть цікаві будь-якому туристу. Захоплюючі пригоди за 100 доларів або лакшері-життя з золотою карткою - усе вирішують орел чи решка.
  4. Світ навиворіт. Молодий мандрівник Дмитро Комаров вже бував у найпотаємніших місцях нашого світу. Всі його пригоди знімає лише один оператор, а сюжети з'являються самі по собі, бо життя непередбачуване! Комаров вдало поєднує огляд туристичних місць країн і віддалених сел з унікальними традиціями.
  5. Стівен Фрай у Америці. Якщо ви ще не дивилися цю передачу - починайте шукати її вже зараз. Відомий англійський актор подорожує Америкою та пізнає цю країну з неймовірною цікавістю до місцевих жителів та їх традицій. Стівен вміє знайти співрозмовників, які допомагають йому пізнавати країну та відкрити для глядачів незвичні місця для подорожей.

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий