Одеса збирає Міжнародний туристичний фестиваль

З 12 по 17 квітня 2016 року в Одесі пройде Міжнародний туристичний тиждень. В рамках цього тижня відбудеться безліч заходів для професіоналів і туристів.

Програма:

12-14 квітня планується Одеський туристичний бізнес-форум (OTBF) - B2B-платформа для професіоналів індустрії туризму та гостинності, суміжних галузей і представників органів влади. У програмі - засідання "Стратегія розвитку індустрії туризму, гостинності та курортів півдня України"; практичний семінар "Туристичний брендинг регіонів, міст і дестинацій"; бізнес-семінар "Зоряна категоризація засобів розміщення».

13 квітня відбудуться Speed ​​Business Networking , семінари "Шопінг - туризм", "Гастрономічний туризм", а також круглі столи "Розвиток круїзного і яхтового туризму" і "Розвиток медичного туризму".  В рамках OTBF пройдуть прес - тури для представників ЗМІ, фам - тури по Одесі і Одеській області для представників туристичних компаній.

16 квітня в Міському саду  відбудеться Одеський туристичний фестиваль - масштабна міська подія, присвячена всім видам туризму.

Організаторами виступають: виставкова компанія "Експо - Юг - Сервіс", асоціація «Туризм Одеси», громадська організація «Агентство регіонального розвитку» за офіційної підтримки Одеської міської ради, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Управління туризму і курортів.

Всі подробиці: http://expodessa.com/tour/

 

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий