Рейтинг найбезпечніших авіокомпаній

Агентство Airline Ratings, починаючи з 2013 року, регулярно складає рейтинг найбезпечніших авіокомпаній світу. Чим нас здивують цього року? А нічим:) Річ у тім, що з 2013 року безсумнівним лідером була і залишається австрійська авіакомпанія  Qantas (з 1951-го року за Qantas не було зареєстровано жодного інциденту!).

На друге місце потрапила авіакомпанія American Airlines, авіаперевізник із США. Третім став перевізник з Нідерландів, авіакомпанія KLM. Далі слідом за лідерами йдуть: Air New Zealand, супроводжувана Alaska Airlines; Японська All Nippon Airways та компанія Emirates; Etihad і дихаюча їй в потилицю EVA Air; Finnair і наступаюча їй на п'яти Hawaiian Airlines; Japan Airlines і злегка відстала від неї Lufthansa; далі йдуть SAS і Singapore Airlines.

Крім рейтингу безпечних авіаперевізників агентство Airline Ratings представило і своєрідний «антирейтинг». Не пощастило в ньому виявитися індонезійським авіакомпаніям. Очолили «антирейтинг» Batik Air і Citilink, за ними слідує Kal-Star Aviation. До ненадійних були зараховані ще кілька компаній: Xpress Air; TransNusa; Sriwijaya Air; Bluewing.

I Like Travel бажає Вам найприємніших та найбезпечніших польотів! Подорожуйте з нами!

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий