УКРАЇНА СТАНЕ СВІТОВИМ ЦЕНТРОМ ТУРИСТИЧНОГО БРЕНДИНГУ

20 - 21 червень 2016 року в Києві відбудеться міжнародна конференція під егідою ЮНВТО, в якій візьмуть участь провідні світові спікери з брендінгу і маркетингу країн і міст.

Україна з 20 по 21 червня стане світовим центром туристичного брендингу під час проведення міжнародної туристичної виставки ЮНВТО. Як повідомляє Укрінформ, про це заявив керівник управління туризму при міністерстві економіки і торгівлі України Іван Ліптуга.

"Генеральный секретарь Всемирной туристической организации господин Талеб Рифаи, после встречи министров в рамках выставки WTM в Лондоне и нашей презентации темы Народной дипломатии как инструмента брендинга, поддержал идею проведения международной конференции под эгидой ЮНВТО в Украине. Во время нашего официального визита в штаб-квартиру в Мадриде в январе мы закрепили достигнутые договоренности и Киев включили в общий план мероприятий на 2016 год. На сайте ЮНВТО вышел первый анонс конференции", - сообщает Липтуга.

"Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації, пан Талеб Ріфаї, після зустрічі міністрів в рамках виставки WTM у Лондоні і нашої презентації теми Народної дипломатії як інструмента брендингу, підтримав ідею проведення міжнародної конференції під егідою ЮНВТО в Україні. Під час нашого офіційного візиту в штаб - квартиру в Мадриді в січні ми закріпили досягнуті домовленості і Київ включили в загальний план заходів на 2016 рік. на сайті ЮНВТО вийшов перший анонс конференції ", - повідомляє Ліптуга .

Як Ліптуга писав раніше, сьогодні ведеться активна робота в ЮНВТО щодо розвитку туристичного брендингу територій. "Наша мета створити в Україні Національну мережу туристичних брендів, яка об'єднає туристичні дестинації всіх рівнів за принципом - Країна > Область > Місто > Район > Туристична локація ", - пише він.

Отож, 20 - 21 червень 2016 в Києві відбудеться "UNWTO Conference on Destination Branding : Destination Branding - keys to building a successful reputation ". У ній візьмуть участь провідні світові спікери з брендінгу і маркетингу країн і міст: Великобританії, Іспанії, Франції, Швейцарії, Австрії, Нідерландів, Португалії, Словенії та України, а також виступлять ключові спікери з Facebook, Google, TripAdvisor, Expedir, Amadeus, SEGITUR, Phocuswright і інші. Відкривати і брати участь в конференції буде особисто генеральний секретар ЮНВТО - пан Талеб Ріфаї.

Джерело

Коментарів ще немає.

Оставить комментарий